Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NPZ – webinar

29 listopada 2022 godz. 08:30 - 30 listopada 2022 godz. 13:30

Zapraszamy profesjonalistów służby medycyny pracy do udziału w bezpłatnym webinarium nt. rozwiązań w zakresie wsparcia pracownika i pracodawcy w jak najdłuższej aktywności zawodowej, które odbędzie się w dniach 29-30 listopada 2022 r.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE ➡ https://tiny.pl/ww277

Webinarium będzie miało formę prezentacji, dyskusji panelowej oraz warsztatów prowadzonych przez  ekspertów Instytutu Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera.

W czasie webinarium omówione zostaną zagadnienia wspierające opiekę profilaktyczną nad pracownikami; związanych z wiekiem zmian w organizmie człowieka, które mają wpływ na zdolność do pracy; dostosowania stanowisk pracy do potrzeb i możliwości pracowników, w tym osób starszych; roli służby medycyny pracy we wsparciu pracownika i pracodawcy w jak najdłuższej aktywności zawodowej, w zakresie  przepisów prawnych, wykrywania wczesnych zmian w stanie zdrowia związanych z pracą lub starzeniem się organizmu, profilaktyki i prewencji chorób cywilizacyjnych (układu oddechowego, krążenia, mięśniowo-szkieletowego, zaburzeń hormonalnych i przemiany materii).

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz program webinarium można znaleźć na stronie: www.pracanazdrowie.pl

Uczestnicy po ukończonym webinarium otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa (11 punktów edukacyjnych*)

*Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 r. w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów.

Program – webinar-listopad-2022

Informacje

Początek:
29 listopada 2022 godz. 08:30
End:
30 listopada 2022 godz. 13:30
Witryna internetowa:
https://pracanazdrowie.pl/webinarium-dla-profesjonalistow-sluzby-medycyny-pracy-29-30-11-2022-r/

Organizator

IMP w Łodzi